„Bramborový týden“ aneb BRAMBORIÁDA - bramborové tvoření a vaření

Ve dnech 19.11 až 23.11. na naší škole proběhl „Bramborový týden“ aneb Bramboriáda. Brambory jsme nejenom vařili a ochutnávali, ale i využili jako materiál pro tvoření v rámci pracovního vyučování a výtvarné výchovy. Třídy jsme si vyzdobili obrázky z bramborových tiskátek. Panáčci a ježci z brambor nám vykouzlili pravou podzimní atmosféru. Při přípravě různých pokrmů jsme vyzkoušeli brambory jako jednu ze základních surovin české kuchyně. Naši školu provoněly bramboráky, bramborová kaše, či americké brambory.